Pinterest Video İndirme

Pinterest video indirme nasıl yapılır? Pinterest uygulaması dünya ülkelerinde sıkça kullanılsa da ülkemizde de son yıllarda kullanılmaya başlanmıştır. Pinterest; birbirinden farklı görsellerin paylaşıldığı bir sosyal paylaşım sitesidir. Site içerisinde sevebileceğiniz görseller ve videolar bulunuyor. Siteye epostanız ve şifreniz ile kayıt olabilirsiniz. Bunun yanı sıra site içerisinde hoşunuza giden görselleri ve videoları panonuza yükleyebilirsiniz.

Pintereste bulunan görselleri indirme seçeneği ile telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ancak pintereste bulunan videoları indirebilmeniz için pinterest video indirme programına ihtiyacınız vardır. Peki, pintereste hoşuma videoyu nasıl indirebilirim? Gelin birlikte popüler içerik paylaşma sitesi olan pinterest sitesini daha yakından inceleyelim.

Pinterest Video İndir Nasıl Yapılır?

Görsellerin ve videoların yer aldığı pinterest sitesi ülkemizde sıkça kullanılmaya başlandı. Site içerisinde kişilerin ihtiyaçları olabilecek her türlü görsel ve video bulunuyor. Üstelik düğün, kına, bebek organizasyonları, mezuniyet gibi özel günlerde fikir oluşturabilecek görseller de yer alıyor.

Bunun yanı sıra sevdiğiniz bir müzik grubunun, telefon duvar kağıtlarının, giflerin ve bunun gibi görsellerin yer aldığı sosyal paylaşım uygulamasıdır. Pinterste beğendiğiniz görselleri telefonunuza indirebilir ve panonuza kaydedebilirsiniz. Ancak videoları indirmek site içerisinden pek mümkün değildir. Ancak pintrest video indirme siteleri sayesinde bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Pinterest video indirme;

  • Pinterest sitesine giriş yapın.
  • İndirmek istediğiniz videoyu açın.
  • Yukarıda sağ köşede üç nokta işaretinin yanındaki gönder sembolüne tıklayın.
  • Videonun bağlantısını kopyalayın.
  • Daha sonra indirme sitesine giriş yapın ve arama butonuna bağlantıyı yapıştırın.
  • Video indirmeye hazır.

Pinterestte yer alan videoları bu şekilde pc veya telefona indirmeniz mümkündür.

Pinterest Video Dönüştürücü

Pinterest video dönüştürücü siteleri bulunuyor. Dilediğiniz video indirme sitesine giriş yaparak ücretsiz bir şekilde videoyu indirebilirsiniz.

 

Pinterest Video İndirme PC

PC üzerinden pinterest video indirmek istiyorsanız, yukarıda belirttiğimiz adımları takip ederek video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz görsel veya videoları pinterest hesabınızda panonuzda pinleyerek saklayabilirsiniz.

Pinterest Video İndirme Uygulaması

Pinterest video indirme uygulamasını app store veya play store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Pinterest Video Downloader

Pinterest video dowloander seçeneği ile video indirme işlemi yapılabilir.