Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al

Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter ve YouTube sosyal medya platformlarının en büyükleri arasında yer alan sosyal medya uygulamalarıdır. Bu sosyal medya uygulamaları insanların hayatına giriş yaptığı ilk günden itibaren sürekli olarak gelişim göstermeye devam eden platformlardır. Kayıt işlemini gerçekleştiren kullanıcılara sağladıkları sosyal aktivite, etkileşim ve sohbet gibi sağladığı imkânlardan ücret talebinde bulunmayan sosyal medya platformları buna ek olarak kullanıcıların para kazanmalarına da imkân sağlamış uygulamalardır.

Sosyal medya uygulamalarının geçmişi çok fazla geriye gidilmesine gerek kalmayan ama çok kısa zaman dilimleri içerisinde büyük bir hızla yayılan uygulamalardır. Sosyal medya platformları günümüz dünyasının en önemli gelişimi olan teknolojik gelişmeler sayesinde insanların hayatına giriş yaparak kullanımının kolay olması, dünya genelinde çok fazla sayıda kullanıcıya sahip olması ve hayatın neredeyse vazgeçilmezleri arasına girmeyi hızlı bir şekilde başartmıştır.

Sadece bireysel olarak değil firmalar, iş yerleri, işletmeler hatta büyük dünya markaları dahi sosyal medya platformlarını kullanarak oldukça faydalanma çabası içerisindedirler.

Sosyal medya uygulamaları teknoloji ile birlikte gelişim gösteren internet sayesinde yayın hayatına girebilen uygulamalardır. Kullanıcılara anlık durum, resim, yazı ve video paylaşım imkânı sağlıyor olmalarının yanı sıra canlı yayınlar açılmasına ve kullanıcıların birbirleri ile sohbet edebilmelerine de imkân sağlar.

Yapılan paylaşımlara diğer kullanıcıların ve paylaşımı yapan kullanıcının karşılıklı yorumlar yapabilmesine, görüşlerini rahatça belirtebilmesine katkı sağlar. Etkileşim ve sosyalleşmenin yanı sıra insanların birbirlerinden ve dünya genelindeki haberlerin anında ulaşmasını sağlayabilir.

Dünyanın diğer ucunda olan bir olay sosyal medyaya atılmasını durumunda paylaşım zincirine katılan kişiler sayesinde dünyanın diğer tarafındaki sosyal medya kullanıcıları tarafından görüntülenerek haberdar olunabilir.

Son zamanlarda günümüze kadar yaşanan teknolojik gelişimin getirdiği sosyal medya platformları ve internet kullanımı büyük ölçüde artış göstermiştir. Artık insanların sosyal medya platformlarına çok kolay ulaşabiliyor olması yaşanan birçok olayında sosyal medya platformları üzerinden paylaşılıyor olması gündemden ve paylaşımlardan haberdar olmak isteyen insanlar sürekli olarak sosyal medya uygulamalarına giriş yaparak duvar gezintisini kısa süre de olsa yapıyorlar.

Yapılan araştırmalara göre sosyal medya kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu günün en az yirmi dakikasını sosyal medya platformu olan Facebook uygulamasında geçiriyorlar. Takip edilen sayfalar, kişiler ve gruplar mutlaka ziyaret edilerek son durumları hakkında neler paylaştıkları inceleniyor.

Günümüz dünyasında oldukça sık kullanıma sahip olan sosyal medya uygulamalarının yararları oldukça fazladır. 2004 yılının Şubat ayında Marck Zuckerberg ile aynı bölümü okuyan dört arkadaşı tarafından kodlaması yapılarak yayın hayatına alınan Facebook sosyal medya platformu kullanıcılarının eski arkadaşlarını bulmalarını, yakındaki arkadaş çevrelerini ve uzaktaki akrabalarını bularak sosyal etkileşim içerisine girmesini ayrıca bağların kopmamasını sağlamak amacı ile üretilmiştir.

Yayın hayatına giriş yaptıktan sonra çok kısa zaman diliminde bulunduğu ülke olan Amerika’nın tamamına ardından da dünya genelinde 150 ülkeye ulaşma başarısı gösteren Facebook her geçen zaman içerisinde sürekli olarak kullanıcı sayısında da artış sağlamayı başarmıştır.

Bulunduğu her ülkede kullanıcılarına ücretsiz hizmet veren Facebook uygulaması ayrıca ülkelerin kendi dillerinde hizmetini sürdürmektedir. Dünya genelindeki insanların büyük bir çoğunluğu tarafından en sık kullanılan platformlar arasında bulunu Facebook.

İnsanlar haber sitelerinden, haber kanallarından ve gazetelerden önce dünya genelinde olan olaylardan sosyal medya uygulamaları sayesinde haberdar olabilirler. Bu uygulamalar dünya genelinde kullanılan ve kullanıcı sayısı yüksek olan uygulamalar olmasından dolayı olayın gerçekleştiği yerde bulunan bir sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılması sayesinde ilk haber kaynağı olabilirler.

Güncel olaylara dair gelişmelerinde hemen saniyeler içerisinde paylaşılabiliyor olmasından dolayı kullanıcıların sık sık giriş yapmasından kaynaklı haberlere hemen erişim sağlanabiliyor. Haber alma hızının yanında insanlar Facebook üzerinden kurulan sayfalar ve gruplar sayesinde kendileri ile aynı zevke sahip olan insanlarla tanışalar sosyal etkileşimler oluşturabiliyorlar.

Bir yerde verilecek olan konserin paylaşılması ve o konseri beğenen kişilerin ortak yanlarının bulunması sayesinde başlayan sohbetler sosyal aktivitelere dönüşme imkânı buluyor. Kullanılan sosyal medya uygulamaları insanların yeni arkadaşlar ve arkadaş çevreleri edinmelerine de olanak sağlayan bir platformdur. Kişilerin arkadaşları ile daha hızlı ve daha kolay iletişim kurmasına da yardımcı olurlar.

Uygulama içerisinde bulunan sohbet programına günümüzde arama ve görüntülü arama seçeneklerinin de eklenmesi ile iletişimi daha da kolaylaştırmış ve kuvvetlendirmiştir. Kendisini ifade etmekte sıkıntı yaşayan bireyler içinde oldukça güzel bir uygulama olan sosyal medya kişilerin kendilerini çok rahat ifade etmesine de yardımcı olur.

Sosyal medya kullanıcıları kullandıkları sosyal medya uygulamaları sayesinde gelir elde etme şansını yakalamışlardır. Facebook, instagram, twitter, tiktok ve youtube gibi platformlara giriş yapabilmek için sadece internet bağlantısına sahip olunması yeterlidir. Bu nedenler hiçbir sermayesi bulunmayan üreticilere, işe gitmeden evinde çalışmak isteyen kişilere ve daha birçok insan için gelir kaynağı sağlayabilir sosyal medya platformları.

Üreticiler veya iş yerleri ellerinde bulunan ürünleri sosyal medya uygulamaları sayesinde satışını yapabilirler. Sosyal medyanın sağladığı gelirler sadece bunlarla sınırlı değildir. Sosyal medya platformu olan Facebook uygulaması sisteminde kullanıcıların kendilerine ait sayfalar oluşturmasına izin veren bir uygulamadır. Kullanıcıların oluşturulan sayfalara katılması ve beğenmesi sayesinde oluşan topluluk, hedef kitle gibi etkenler firma ve iş yerleri tarafından değerlendirilerek sayfa yöneticisi ya da sayfanın kuruluşunu gerçekleştiren kişilere oldukça güzel maddi kazanç sağlayabilir.

Oluşturulan sayfalara verilecek olan reklamlar iş yerleri ve işletmeler için yeni pazar ağlarına ve yeni müşterilere ulaşma fırsatı sağlıyor olmasından dolayı sıklıkla ürün, işletme ve marka reklamları kullanıcıların karşılarına çıkabilir. Direkt olarak marka ya da firma reklamı yerine sayfalarda yapılan her paylaşımın bir köşesine ücret karşılığında alınan reklamlar eklenerek kullanıcılarda algı oluşturulabilir.

Oluşturulan sayfaların reklam alabilmeleri için sayfaya ait takipçi sayısının, beğeni sayısının, yorum sayısının ve etkileşim oranının yüksek seviyelerde olması gereklidir. Kullanıcılar oluşturdukları sayfalar üzerinden para kazanabilmek için özellikle sayfanın takipçi sayısını yükseltmesi gereklidir.

Gerçek reel kullanıcılar sayesinde sayfaların takipçi sayılarının yükseltilmesi zor, uzun ve uğraş gerektiren işlemler olmasından dolayı kullanıcıların büyük çoğunluğu Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti sağlayan web siteleri, programlar ve uygulamalardan destek alarak sayfa takipçilerinin sayısını bot hesaplar aracılığı ile artışını sağlayabilirler.

Bu yöntem ile arttırılan takipçi sayıları gerçek olmayan Facebook hesapları ile gerçekleştiriliyor olmasından dolayı sayfalardaki yorum, beğeni ve izlenme sayılarında bir yararı olmayacağı için sayfanın aktifliği ve etkileşimi konusunda yarar sağlayabilecek işlemler değildir.

Sosyal medya uygulamalarının çok fazla ve faydalı yararları olduğu inkâr edilemez durumlar arasındadır. Ama bu platformların yararları olduğu kadar zararlarının da olduğu unutulmaması gereken kavramlar arasındadır. Sosyal medya uygulamaları insanların hayatına girdiği günden bu zamana kadar yararlı özelliklerinin yanında zararlı özelliklerde edinmiştir.

En başta kullanıcıların içinde bulunduğu anı değil de sosyal medyayı yaşıyor olması zararlarından ilki olarak görülebilir.

Bazı kullanıcıların olaylar hakkında gerçek dışı paylaşımlar yapıyor olmasından dolayı diğer kullanıcıları doğru ve gerçek habere ya da bilgiye erişimini geciktirebilir hatta ilk olarak yanlış bilgilendirmelerden dolayı insanların düşünceleri büyük oranda olumsuzlaştırılabilir. Bu şekilde çarptırılarak paylaşılan bilgilerin toplumu tahrik etme ve yanlış yönlendirme gibi etkileri görülebilir.

Sosyal medya insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Günümüzdeki algıların büyük bir çoğunluğu sosyal medya platformları sayesinde yapılıyor. Bunlar arasında kaslı ve sıfır beden algısı insanlara aşılanıyorken diğer taraftan da bu uygulamaların kullanımı ile insanların hareketsiz zaman geçirmelerine yol açılıyor.

Sosyal medya uygulamalarının en büyük zararları arasında kişilerin kendi benlik saygınlığına zarar verdiği durumların ortaya çıkmasıdır. Fenomen olarak ya da Facebook sosyal medya uygulamasında oluşturulan sayfaların takipçi sayılarının arttırılması amacı ile özellikle genç yaştaki kullanıcıların kendi ahlaki değerlerini ve diğer kullanıcılarında toplum ve ahlak değerlerini hiçe sayarak yapılan paylaşımlar toplum ahlak ve kültürel değerlerin hiçe sayıldığının en büyük ispatı olarak görülebilir.

Fenomen olabilmek için sosyal medya kullanıcılarının takipçi sayılarının yüksek olması şartı bulunduğu gibi oluşturulan sayfalarda da sayfanın takipçi sayısının yüksek olması gereken en büyük şarttır. Beğeni, yorum ve izlenmelerinde etkili olduğu gözlemleniyor olsa da kullanıcıların ve sayfaların takipçi sayılarının yüksek olması çok daha önemlidir. Facebook sosyal medya uygulamasında etkileşimin sürekli olarak sağlanması gerçek kullanıcılar tarafından sağlanabilen kavramlar arasındadır.

Sayfaların takipçi sayıları ne kadar yüksek olursa yorum, beğeni, izlenme ve etkileşim gibi etkenlerde o kadar yüksek olur. Yüksek etkileşim oranına sahip olan sayfalarda işletmelerin, iş yerlerinin ve kurumsal marka oluşturmaya çalışan firmaların reklam verme isteklerine yanıt olarak bulabilecekleri alanlar olarak görülebilir. Günümüzde birçok sosyal medya kullanıcısı sayfalarındaki takipçi sayısını arttırabilmek adına Facebook sayfa takipçisi satın al imkânı ile web siteleri, uygulamalar ya da programlardan bot takipçiler satın alarak sayfalarındaki takipçi sayılarını yüksek miktarlarda arttırmışlardır.

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti günümüzde birçok web sitesi ve uygulama tarafından verilen bir hizmettir. Hile hizmetini sağlayan bu sistemler kullanıcılara ücretsiz olarak Facebook sayfa takipçisi gönderilmesine olanak sağlıyor olsalar da satışları ücretsiz olarak sağlanan takipçi hilesine oranla daha fazla takipçi sayısı arttırmaya yarar.

Facebook sayfa takipçisi satın al ile sayfaların takipçi arttırma işlemleri gerçek olmayan bot hesaplar ile gerçekleştirilen işlemler olmasından dolayı kullanıcıların sadece oluşturdukları sayfalardaki takipçi sayısını yüksek göstermekten başka hiçbir fayda sağlamazlar. Sayfalardaki beğeni yorum ve izlenme ile etkileşimin artıyor olmasından dolayı ve bot hesaplarında bu gibi durumlarda hiçbir etkisinin bulunmuyor olmasından dolayı etkileşim durumlarında katkı sağlayamazlar.

Bot hesaplar daha önceden şifresi ele geçirilen hesaplar olarak da bilinirler. Hesap sahiplerinden çeşitli yöntemler ile elde edilen şifrelerle ve bu şifrelerin değiştirilmesi ile sistemin veri tabanına eklenerek hesabın beğeni, takipçi ve yorum hilelerinde kullanılmasına olanak sağlanmıştır. Hile hizmetini sağlayan takipçi hileleri kullanıcıların istedikleri kadar sayfa takipçisi arttırmaya olanak sağlar.

Ücretsiz olarak temin edilebilen sayfa takipçi hilesinin sistemler tarafından belirlenen bir sayı olmasından dolayı kullanıcıları çok fazla memnun etmeyen sayılardır. Bu yüzden Facebook sayfa sahipleri Facebook sayfa takipçisi satın al ile istedikleri kadar takipçi sayısı satın alma işlemini gerçekleştirerek sayfalarındaki takipçi sayılarını yüksek miktarlarda ve saniyeler içerisinde gerçekleştirmelerini sağlar. Takipçi sayısı gönderimleri kullanıcılar tarafından manuel olarak gerçekleştirilen hile yöntemleridir. Takipçi hilesi çeşit web siteleri, programlar ve uygulamalar aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Facebook sayfa takipçisi satın al bilgisayarlar, akıllı mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlardan kolaylıkla yapılabilir işlemlerdir. Kullanıcılar istedikleri zaman içerisinde kullandıkları cihazlara internet erişimi sağlayabiliyor olmaları durumunda sayfa takipçisi satın alarak ve göndererek takipçi hilesinin uygulamasını yapabilirler. Satın alınmak istenen takipçi sayısının belirlenmesinin ardından takipçi hilesi hizmetini temin eden sistemlere belirlenen ücretin ödenmesi ile sayfa takipçisi artışı sağlanabilir.

Facebook sosyal medya uygulamasına kayıtlı olan her kullanıcı istediği gibi ücretsiz olarak sayfa ya da grup oluşturma imkânına sahiptir. Oluşturulan sayfaları takip eden ve beğenen kullanıcıların etkileşim hareketleri sayesinde daha çok takipçiye ulaşarak belirli bir noktaya geldikleri zaman firmalardan ve işletmelerden reklamlar alarak büyük miktarlarda gelir edebilirler.

Sayfa takipçilerinin düşük olması durumunda diğer kullanıcılarında sayfaya ilgisi ve beğeni oranı düşük olacağından dolayı Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti kullanılarak sayfalardaki takipçi sayılarının artışı yapılabilir. Takipçi sayısı yüksek olan sayfaların beğenilmesi ve takip edilmesi daha çok olacağından dolayı seviye atlayabilmek adına Facebook sayfa takipçi hilesi kullanımını birçok kişi yapabilir.

Fenomen olan kişiler ve oluşturdukları sayfaların takipçisi yüksek olan kullanıcılar aldıkları reklamlar ve paylaştıkları videolarda akış özelliğini kullanarak kazanç elde edebilirler. Paylaşılan videolar özellikle diğer kullanıcıların dikkatini çekiyor olması durumunda izlenme sayısı yüksek seviyelere ulaşabilir.

Her izlemede video aralarında çıkan reklamlar sayesinde de videoyu paylaşan sayfaların belirli ücretler kazanarak havuzda biriktirilmesi ve bu havuzda biriktirilen miktarın istenildiği zaman çekilmesi mümkündür. Facebook sayfa takipçisi satın al ile artış gösteren takipçi sayılarındaki sayı artışı bot hesaplar tarafından yapıldığı için paylaşılan videolar bu bot hesaplar tarafından izlenemez, görüntülenemez, beğenilemez ve yorum yapılamaz. Bu nedenle kullanıcılar için olumlu bir durum içermez sayfa takipçi hilesindeki sayı artışları.

İnternette bulunan web siteleri haricinde akıllı mobil cihazlar ve tabletlere işletim sistemlerine göre değişiklik gösteren uygulama mağazalarından indirilen uygulamaların yüklenmesi ile de Facebook sayfa takipçisi satın al işlemleri gerçekleştirilerek sayfaların takipçi sayılarının artışı sağlanabilir. Mobil cihazlara uygulamayı indirebilmek için uygulama mağazasının arama bölümüne Facebook takipçi hilesi gibi terimlerin yazılması ile bulunan uygulama türlerinden herhangi biri indirilip yüklenebilir. Ya da apk indirme hizmeti sağlayan web siteleri aracılığı ile indirilen uygulama türleri de sayfa takipçisi almaya ve göndermeye olanak sağlar.

Fenomen olarak ya da yüksek takipçi sayılarına sahip sayfa sahibi olarak para kazanmanın dışından Facebook sosyal medya uygulaması sayesinde dolaylı yoldan para kazanma imkânı da bulunur. Bu işlem için sosyal medya uzmanı ya da sosyal medya danışmanı olarak çıkış gösteren ve kurumsal firmaların birçoğunda bulunan meslek grupları da güzel ücretler karşılığında hizmetler verirler.

Artık sosyal medya platformlarının kabul edilmiş ve benimsenmiş olması sayesinde insanların çeşitli meslek gruplarına yönelimleri başlamıştır. Facebook uygulaması sayesinde özellikle yazılım sektöründe hizmet veren bireylerin Facebook sayfa takipçisi satın al web sitesi ya da uygulama kodlaması ve bu hizmeti sağlıyor olması sayesinde yüksek oranlarda ücretler kazanma şansları doğmuştur.

Zaman ilerledikçe sürekli olarak kullanıcı sayısında artış görülen Facebook ve diğer sosyal medya uygulamalarında fenomen olma çabası içerisinde olan kullanıcı sayısında da artış gözlemlenebilir.

Bireysel olarak ya da Facebook üzerinden açtıkları sayfalar sayesinde popüler olma çabasında olan sosyal medya kullanıcıları sayfalarına Facebook sayfa takipçisi satın al işlemleri uyguladığı gibi profilleri içinde takipçi, beğeni, izlenme, yorum ve benzeri hile yöntemlerinden yararlanmaktadırlar.

Fayda sağlanan bu hile yöntemlerinden temin edilen takipçi sayıları yüksek olmasına rağmen sayfada hiçbir işleme etki etmemesinden dolayı sayfa takipçisi yüksek ama etkileşimi düşük sayfaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Etkileşim oranı düşük olan sayfaların ise sağlayabilecekleri kazançlar ya hiç olmaz ya da birkaç reklam ile sınırlı kalabilir.

Facebook sayfa takipçisi satın al hile yöntemi dışında da sayfa takipçi sayılarının artışını sağlayabilmek mümkündür. Bunlardan en önemlisi de Facebook uygulamasının bir hizmeti olan öne çıkartma işlemi ile sayfanın reklamının verilebiliyor olmasıdır. Verilen reklam gerçek Facebook kullanıcısı hesaplarının karşısına çıkartılarak sayfaya olan ilginin artışını sağlayabilir. Facebook sayfasında yapılan güzel ve dikkat çekici bir paylaşımın tanıtımını yap butonuna tıklanması ile hedef kitle oluşturma sayfasına geçiş sağlanır.

Hedef kitle oluşturma sayfasında öncelik olarak karşısına çıkılmak istenen kullanıcı kitlesinin yaşam alanları seçimi yapılır. Bu yaşam alanlar il ve ilçe olarak belirtilmesinin yanı sıra ülke genelinin tamamı da yapılabilecek tercihler arasındadır. Hedef kitlenin yaşam bölgesi seçimi yapıldıktan sonra hangi yaş aralığındaki kullanıcıların karşısına çıkılacağı seçimi yapılarak bir sonraki adım olan cinsiyet seçimine geçilir.

Cinsiyet seçimi sadece bayanlar ya da sadece erkekler olarak belirlenebildiği gibi her iki cinsiyetinde seçilmesi mümkündür. Hedef kitle belirleme adımları bu şekilde tamamlanarak kaç gün reklam yapılacağı ve ne kadarlık bir ücret karşılığında gerçekleştirileceği tercihleri de tamamlanarak reklam verme işlemi başlatılmış olunur.

Facebook reklam hizmetleri ile Facebook sayfa takipçisi satın al hizmetleri kadar yüksek seviyede sayfa takipçi sayısı arttırılması mümkündür. En büyük özelliği ve farkı ise hile hizmetlerinde takipçi sayısı artışı bot hesaplar sayesinde yapılıyor olmasının aksine Facebook reklamları ile gerçek kullanıcılar sayesinde sayfa takipçisi artışı sağlanabilir. Gerçek Facebook kullanıcısı olan kişilerin beğenileri, yorumları ve izlenmeleri sayfada etkileşim konusunda büyük fayda sağlar.

Facebook reklamları ve Facebook sayfa takipçisi satın al işlemleri dışında oluşturulan sayfalarda yapılan çekilişler sayesinde de takipçi sayılarında artış sağlanabilir. Yapılan çekilişlerde bulunan şartlar genellikle beğen, paylaş, etiketle ve kazan şeklinde olmasından dolayı etiketleme ve paylaşma durumlarının başka kullanıcıların karşısına çıkma konusunda etki sağlıyor olması çok fayda sağlayabilen bir sistemdir.

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al 2022

Facebook sayfa takipçisi satın al 2022 yılında geçen yıllara oranla daha çok kullanılan bir sistem olmaya başlamıştır. Her geçen zaman içerisinde Facebook sosyal medya uygulamasının kullanıcı sayısının sürekli olarak artış gösteriyor olması ve bu artışların içerisindeki kullanıcıların bir kısmının sosyal medyaya para kazanmak amacı ile katılıyor olması da Facebook sayfa takipçisi satın al işlemlerinin artış göstermesine neden olan faktörler arasında yer alır.

Daha kolay ve daha hızlı para kazanma yöntemi olarak görülen sosyal medya popülerliği her geçen zaman zarfı içerisinde daha çok ilgi gören bir meslek alanı olarak anılmaya başlamıştır.

Facebook sayfa takipçisi satın al hilesinden sadece bireysel kullanıcıların fayda sağladığı düşünülmemelidir. Kurumsal marka oluşturmaya çalışan işletmelerde oluşturdukları yeni sayfalara Facebook takipçi hilesi hizmetini uygulayabilirler.

İşletmelerin sayfa takipçi hilesini uygulamalarındaki temel amaç gerçek kullanıcıların sayfayı görmesi durumunda güven sağlamak amacı ile yüksek takipçiye ve müşteri kitlesine hitap ettiğinin düşünülmesini sağlamaktır. Kullanıcıların markaya ait sayfalarda beğeni ve takipçi sayılarını yüksek görmesi firmaya ait güven duygusunun artışına neden olabilecek etkenler arasındadır.

Geçmiş yıllara oranla 2022 yılı içerisinde Facebook sayfa takipçisi satın al hile yönteminin uygulanmasında sağlanan artıştan daha çok Facebook reklam hizmetlerinin kullanımı daha fazla artış göstermiştir. Facebook reklamları ile sayfa takipçi sayısında ve beğeni sayısında da gerçek kullanıcılar ile sağlanabilen takipçi sayısı artışının çok olması ve sayfa etkileşimine faydası olmasından dolayı hile yönteminden daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle sayfaların etkileşimi konusunda hile ile sağlanan takipçilerin etkisi olmaması fenomen olmak isteyen ya da popüler sayfa sahibi olmak isteyen kullanıcıların büyük çoğunluğunu rahatsız eden bir durum olarak görülmeye başlanmıştır.

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al Ucuz

Facebook sayfa takipçisi satın al ucuz web sitelerinin ve uygulamalarının belirlemiş oldukları fiyatlardan hangi sistemin daha düşük olduğunun araştırılması ile gerçekleştirilebilecek bir işlemdir. Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti sağlayan web siteleri ve uygulamalar fiyat politikalarını tamamen kendileri belirlerler.

Geçmiş dönemlerde hile hizmetlerini sağlayan web siteleri ve uygulamaların az sayılarda olmasından dolayı hile sağlanabilecek fiyatların yüksek olduğu bir gerçekliktir. Bu web siteleri ve uygulamalar zaman geçtikçe artış göstermesinden dolayı rekabetin ortaya çıkmasına sebep olmuş, bu sebepten dolayı da fiyat konusunda düşüşler yaşanması sağlanmıştır.

Facebook sayfa takipçisi satın al ile sosyal medya kullanıcılarının gösterdiği artış doğru orantıdadır. Oluşturulan sayfalarda takipçi sayılarının yüksek tutulması sayfaya ait popülerliğe etki eden durumlar arasında yer alıyor olmasından dolayı hile hizmetlerini sağlayan sistemlerinde sürekli olarak artışına neden olmuştur.

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al Şifresiz

Facebook sayfa takipçisi satın al şifresiz olarak uygulanan hile hizmetleridir. Kullanıcıların şifreleri gibi giriş bilgilerini içeren ve gizli kalması gereken bilgilerin güvenliğinin sağlanabilmesi paylaşılmaması ile gerçekleştirilebilir.

Facebook sayfa takipçisi satın al imkânı sağlayan sistemlerin tamamı takipçi hilesi gönderimi sırasında kullanıcıların şifrelerine ihtiyaç duymaz ve talep etmezler. Şifre talebinde bulunulması durumunda kullanıcıların o hile hizmeti sağlayan sistem dışında bir yere yönelmeleri gerekir.

Kullanıcı adı ve parola gibi bilgiler kullanıcılar için özel olan ve sadece kendilerinin bilmesi gereken bilgilerdir. Kullanıcı şifrelerinin başka kişiler tarafından bilinmesi durumunda sosyal medya hesabına dair her türlü işlem o kişilerce gerçekleştirilebilir. Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti kullanılarak takipçi sayısı arttırılan veya emek harcanarak takipçi sayısı yükseltilen sayfalar ve profiller tamamen kötü amaçlı kullanıma hizmet edebilirler.

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al Paketleri

Facebook sayfa takipçisi satın al paketleri sayfa takipçisi hilesi hizmetini temin eden web sitelerinin ve uygulamalarının yönetimi gerçekleştiren kişiler tarafından oluşturulabilir. Oluşturulan paketlerde en ucuz olan paketteki takipçi sayısı en düşük miktarda tutulur.

En yüksek fiyatlı takipçi paketinde ise gönderilebilecek maksimum takipçi sayılarının belirtildiği görülebilir. Facebook sayfa takipçisi satın al hile sistemleri kullanıcılarına onların dikkatini çekecek paketler hazırlayarak satışını yapabilirler. Satılan paketler dışında belirli bir miktarda takipçi hilesi hizmetini kullanıcılara ücretsiz olarak temin edebilirler.

Facebook Sayfa Takipçisi Satın Al Mobil Ödeme

Facebook sayfa takipçisi satın al mobil ödeme ile ödeme yöntemi hile hizmetini sağlayan sistemdeki ödeme yöntemleri arasında bulunuyor olması durumunda yapılabilir. Facebook sayfa takipçisi satın al hile uygulamaları genellikle havale ve eft ödeme yöntemleri ile gerçekleştirilen işlemlerdir.

Ama bazı sistemlerde ise mobil ödeme imkânına da erişme şansı olabilir. Mobil ödemelerde havale ve eft ödeme yöntemine göre daha fazla ücret talebinde bulunulabilir.

Facebook Grup Takipçi Satın Al

Facebook sosyal medya platformunda sayfalar dışında grup oluşturulmasına da ücretsiz olarak izin verilir. Oluşturulan gruplarda ve sayfalarda belirli farklılıklar görülüyor olsa da temel yapı olarak genellikle aynı sistemdir.

Facebook grubu oluşturan kullanıcılar gruptaki takipçi sayılarının artışını sağlayabilmek adına Facebook grup takipçi satın al hile yöntemi ile takipçi sayılarının bot hesaplar aracılığı ile artışını sağlayabilirler. Bu takipçi hilesi Facebook sayfa takipçisi satın al hile hizmetini sağlayan web siteleri ve uygulamalardan kolaylıkla temin edilebilir. Her iki hile yönteminde de takipçi sayıları gerçek olmayan bot hesaplar sayesinde arttırılabilir.

Facebook Görüntüleme Satın Al

Facebook görüntüleme satın al hile hizmeti ile ücretli olarak veya ücretsiz olarak paylaşımların, hikâyelerin ve durumların görüntülenme sayısında artış sağlanmasına olanak sağlar. Paylaşımların görüntülenme sayılarının da yüksek olması firma ve işletmelerin reklam verme kriterlerini karşılayacak sayıda olması gerekir.

Görüntülenme hilesi de Facebook sayfa takipçisi satın al hilesinde olduğu gibi gerçek kullanıcısı olmayan bot hesaplar ile yapılabilen hile yöntemleridir. Facebook grupları satış ve bilgi paylaşım grupları oldukları için takipçi hilesi uygulanması sayfadaki paylaşımlarda ve etkileşimde etkisi bulunmayan bir artış sağlayacağı için gruplar için bazen sıkıntılı durumların oluşmasına neden olabilir.

Facebook Takipçi Hilesi

Facebook takipçi hilesi ile Facebook kullanıcılarının ve Facebook üzerinden oluşturulan sayfalara ait takipçi sayılarının artışını bot hesaplar ile sağlayan sistemdir. Facebook sayfa takipçisi satın al ücretli olarak temin edilen takipçi hilesinin olmasının yanı sıra Facebook takipçi hilesi ücretli ve ücretsiz olarak uygulanabilen işlemler arasındadır. Ücretli olarak alınan takipçi sayıları ücretsiz olarak temin edilen takipçi sayılarının oldukça üstünde bir sayıya sahiptir.

Facebook sayfa takipçisi satın al ile Facebook sayfa sahibi olan kullanıcılar en az 1 en yüksek satın aldıkları miktar kadar takipçi sayısı artışı sağlayabilirler. Ama ücretsiz olan seçeneklerde sistemlerin belirlemiş olduğu maksimum miktarın üzerine çıkılmasına izin verilmez. Ücretsiz olarak genellikle 1000 adet hile gönderimi temin eder sistemler.

Sosyal Medya Takipçi Satın Alma

Sosyal medya takipçi satın alma fenomen olmak isteyen sosyal medya kullanıcı grubunun sıklıkla kullandıkları bir hile hizmetidir. Facebook sayfa takipçisi satın al hizmetinde olduğu gibi her türlü sosyal medya platformu için geçerli olmak üzere satın alınan ya da ücretsiz olarak temin edilen hile yöntemlerinin tamamı gerçek olmayan bot hesaplar sayesinde uygulanan hizmet türleridir.

Sosyal medya uygulamalarının sürekli olarak artış gösteren kullanıcı sayıları hile hizmeti sağlayan sistemlerinde artışına doğru orantıda etki ederler. Web siteleri ve uygulamalar sosyal medyalar ile birlikte sürekli olarak kendilerini geliştirmeye devam ederler. Her çıkan yeni özelliğe adapte olunması sayesinde hile hizmeti sağlayan sistem sahipleri kazançlarını da bu doğrultuda yükseltebilirler.

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın al ile popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan instagram sosyal medya platformundaki kullanıcı hesaplarının takipçi sayılarında artış sağlanır. Kullanılan instagram hesaplarında takipçi sayılarının yüksek olması durumunda firmalar ve işletmeler reklam vererek ilgili instagram hesabı sahibinin para kazanmasına olanak sağlarlar.

Facebook sayfa takipçisi satın al sisteminde olduğu gibi instagram takipçi hileleri de bot hesaplar ile gerçekleştirilir. Fakat Facebook ve instagram kazanç sağlama açısından çok büyük farklılıklar gösterirler.

Facebook uygulamasına göre instagram sosyal medya platformunda kullanıcılar daha yüksek miktarlarda kazanç elde etme şansını yakalamış olurlar. Instagram ürün satışlarında ve reklam alma işlerinde Facebook uygulamasında olduğu gibi ek oluşturulan sayfalar üzerinden değil de direk kullanıcı profili üzerinden yapılabilen işlemlerdir. Bu yüzden Facebook uygulaması için bir hizmet olan Facebook sayfa takipçisi satın al hile yöntemi instagram uygulamasında direkt olarak kullanıcı hesabı için geçerli bir hile işlemidir.

Twitter Takipçi Satın Al Yorum

Twitter sosyal medya uygulaması insan hayatına giriş yapan ikinci sosyal medya platformudur. Facebook uygulamasından 2 yıllık bir süreç sonrasında yayın hayatına başlayan twitterda kullanıcılarına durum, video ve resim paylaşma imkânı sağlayan bir sisteme sahiptir.

Twitter uygulamasında da Facebook uygulamasında olduğu gibi takipçi sayısının yüksek olması durumu popüler olunmasını sağlayan sistemdir. Twitter takipçi satın al yorum beğeni, görüntüleme ve retweet gibi durumlara etki edebilecek bir işlem değildir. Facebook sayfa takipçisi satın al ile gönderilen bot takipçi sistemi twitter uygulaması içinde geçerli bir durumdur.

Facebook Sayfa Beğeni Satın Alma

Facebook sayfa beğeni satın alma hizmetleri hile gönderimi sağlanabilen web siteleri ve uygulamalar sayesinde yapılabilen yöntemler arasındadır. Beğeni hilesi kullanıcılara ait Facebook sayfalarındaki beğeni sayılarının artışını sağladığı gibi sayfalarda yapılan paylaşımlarında beğeni sayılarının artışını sağlayabilecek hile yöntemi olarak da görülebilir.

Facebook sayfa takipçisi satın al işlemleri kullanıcılar tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilen hile yöntemleridir. Satın alınan beğeni ve takipçi hilelerinin gönderimi kısa süreler içerisinde yüklenebilir hizmetler arasındadır.

Facebook Sayfa Takipçi Satın Alma Fiyatları

Facebook sayfa takipçi satın alma fiyatları hile hizmetlerinin sağlandığı web siteleri ve uygulamaların hepsinde farklılık gösterebilecek bir konudur. Serbest piyasa olarak adlandırılıyor olması ve fiyat politikalarının sistem yöneticileri ve sahipleri tarafından belirlenebilen bir işlem olmasından dolayı her sitede ve uygulamada farklı fiyatlar ile karşılaşılması olası bir durumdur.

Facebook sayfa takipçisi satın al hile hizmetlerinin ücretli seçeneklerinin öncesinde sistemin çalışıp çalışmadığının test edilmesi amacı ile kullanıcılar kısıtlı sayılarda ücretsiz sayfa takipçisi imkânı da sağlanır. Ücretsiz takipçi hilesi ile sağlanan güvenin ardından hile hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcıların bir kısmı fiyatları önemsemeden sayfa takipçi hilesini satın alabilirler.

Facebook Sayfa Takipçi Hizmeti Nedir?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti Facebook kullanıcıların oluşturdukları sayfalara ait takipçi sayılarının bot hesaplar aracılığı ile yüksek sayılarda arttırılmasını sağlayan hile hizmetidir. Facebook kullanıcıları tarafından oluşturulan sayfaların takipçi sayılarının yüksek olması sayfaya firma ve işletmelerden reklam verilmesini sağlayacak etkenler arasındadır. Hile hizmeti ile artışı sağlanan takipçi sayısı gerçek olmayan hesaplar aracılığı ile yapılıyor olmasından dolayı sadece takipçi sayılarında etki eden bir faktördür. Takipçi sayısının artışı dışında beğeni, görüntülenme, izlenme ve yorum gibi konularda hiçbir etkisi bulunmaz.

Facebook Sayfa Takipçi Satın Almak Ne İşe Yarar?

Facebook sayfa takipçisi satın al sadece kullanıcıların oluşturdukları sayfaların takipçi sayılarının yüksek görünmesini sağlar. Takipçi sayısının arttırılması bot hesaplar ile gerçekleştiriliyor olmasından dolayı başka bir konuda yararı bulunmaz. Facebook sayfa takipçi hilesi diğer sosyal medya platformlarına da katkısı olan bir işlem değildir. Sadece Facebook uygulamasında sayfaların takipçi sayılarının gerçek kullanıcılara çok görünmesini sağlayan bir hile yöntemidir.

Facebook sayfa takipçisi satın al ücretli olarak uygulanan yöntemler arasında yer alıyor olmasına rağmen ücretsiz seçeneği de bulunur. Ama ücretsiz seçenekler tek seferlik ve ücretli seçeneklere göre daha az takipçi sayısı gönderilmesine imkân sağlayan hile yöntemidir. Takipçi hilesi almak isteyen kullanıcıların sistemi test etmesi amacı ile de kullanılabilir.

Facebook Sayfa Takipçi Satın Alma Opsiyonları Nelerdir?

Facebook sayfa takipçisi satın al süreleri kısa zaman alan işlemlerdir. Kullanıcıların satın almak istedikleri paketi belirlemesi ve ardından paket ücretini havale ya da eft yolu ile ödemesini gerçekleştirmesinin hemen ardından saniyeler içerisinde alınan takipçi sayısının yüklenmesi gerçekleştirilebilir.

Facebook sayfa takipçisi satın al ile kullanıcılar hızlı, güvenli ve saniyeler içerisinde sayfalarındaki takipçi sayılarının artışını sağlayabilirler. Hile hizmetini sağlayan sistemlerden alınan takipçilerin yüklenmesi sayfaya ait url bağlantısının sistemde ilgili alana yapıştırılması ile kolayca gerçekleştirilir.

Facebook Sayfa Takipçi Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

Facebook sayfa takipçisi satın al tamamlayabilmek için istediği takipçi sayısını içeren paketi tercih ederek ödemesini tamamladıktan sonra alabilir. Ödeme işlemi gerçekleştirildikten sonra uygulanacak 3 adım ile takipçi sayısının artışı sağlanır.

* Facebook sayfa takipçisi satın al ile ücreti ödenen paketin gönderimi sayfanın url adresinin kopyalanarak sistemde bulunan ilgili satıra yapıştırılması ile ilk adım tamamlanır.

* Facebook sayfa takipçisi satın al ile gönderilecek olan takipçi sayısı ilgili alana rakam ile girilir.

* Son olarak Facebook sayfa takipçisi satın al sisteminde bulunan gönder butonuna tıklanarak gönderme işlemi başlatılır.

Facebook Sayfa Yabancı Gerçek Takipçi Almanın Avantajı Nedir?

Facebook sayfa takipçisi satın al ile gönderilen takipçi sayısının avantajı kullanıcıların sayfalarındaki takipçi sayılarının diğer kullanıcılar tarafından daha yüksek görünmesini sağlar. Bu durumda diğer kullanıcıların sayfaya olan güvenlerini arttırarak sayfayı takip etmelerinde etkin rol oynar.

Facebook sayfa takipçisi satın al ile takipçi sayısı arttırılan sayfaların firmalardan ve işletmelerden alacakları reklamlar ile para kazanmalarına yardımcı olur. Bu sayede sayfa sahibi kullanıcılar kendilerine ek gelir elde etme şansı bulabilirler.

Facebook Sayfa Yabancı Gerçek Takipçi Hizmeti Güvenilir midir?

Facebook sayfa takipçisi satın al hile hizmeti sağlayan sistemler sadece bot hesaplar ile takipçi sayısının artışını sağlayabilirler. Gerçek kullanıcılar ile sayfa takibi hilesi gönderimi sağlanamaz. Kullanıcıların aldıkları takipçi hilesindeki kullanıcı adları Türk ve yabancı isimlerden karışık olarak oluşturulabilir.

Facebook sayfa takipçisi satın al daha önceden gerçek kullanıcı hesaplarının bot hesaplara dönüştürülerek sistemlerin veri tabanına eklenen bot kullanıcılar sayesinde müşterilerine hizmet sağlanan bir sistemdir. Bot hesaplar sayfaların etkileşimine hiçbir katkı sağlayamazlar.

Facebook Sayfa Yabancı Gerçek Takipçi Satın Almak Ne Kadar Sürer?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti ile satın alınan ya da ücretsiz olarak gönderilen takipçi sayıları gerçek takipçilerden oluşan bir hile yöntemi değildir. Yabancı veya Türk takipçi satın alma işlemi hiçbir sistemde bulunmaz.

Facebook sayfa takipçisi satın al ile gönderimi sağlanan yabancı takipçiler bot olarak kullanılan Facebook hesapları ile gerçekleştirilir. Gerçek kullanıcılara ait Facebook hesapları hile yöntemlerinde birden ve otomatik olarak gönderimi sağlanamaz.

Facebook Sayfa Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır mı?

Facebook sayfa takipçisi satın al ile oluşturulan sayfaların takipçi sayılarının artışının sağlanması durumunda kullanıcıların Facebook hesaplarının kapatılması söz konusu ihtimaller arasında bulunmaz. Facebook kullanıcıları oluşturdukları sayfalara takipçi hilesi gönderimini belirli miktarlarda ve belirli aralıklarla yapması durumunda daha güvenli bir şekilde hile yöntemini uygulamış olurlar.

Facebook Sayfa Takipçi Satın Al Hizmeti Yasal mı?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti çok fazla kullanılıyor olmasına ve şu zamana kadar ceza alınmamış olmasına rağmen yasal bir işlem değildir.

Yüksek Sayfa Takipçi Sayısı Etkileşim Sağlar mı?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti ile artışı sağlanan sayfa takipçi sayıları etkileşim sağlamazlar. Sayfalardaki etkileşimler gerçek olan kullanıcılar sayesinde oluşan bir durumdur.

Facebook Sayfa Takipçilerimi Nasıl Görebilirim?

Facebook uygulamasında takipçileri sayfaya giriş yaptıktan sonra hareketler bölümüne geçiş yapılarak açılan sayfadan takipçiler sekmesine tıklanması ile görüntülenebilir. Facebook sayfa takipçisi satın al ile artışı sağlanan takipçilerde aynı ekranda görüntülenebilir.

Arkadaşlar Ve Takipçiler Arasındaki Fark Nedir?

Arkadaşlar kullanıcıların kişisel profillerinde bulunan tanıdığı eş, dost ve akrabalardan oluşan ve birbirlerini ekleyen kişilerden oluşur. Takipçiler ise kullanıcıları arkadaş olarak eklemeyen ama takip eden Facebook kullanıcılarından oluşur. Facebook sayfa takipçisi satın al ile takip ettirilen sayfalar kullanıcı profillerini takip etmezler.

Sayfa Takipçilerim Ne Zaman Tamamlanır?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmetinin tamamlanarak gönderim gerçekleştirilmesinin ardından saniyeler içerisinde tamamlanabilir.

Facebook'ta Birini Gizlice Takip Edebilir miyim?

Facebook uygulamasındaki profil sahipleri kendilerini takip eden kullanıcıları görüntüleyebilir ve engelleyebilirler. Bir Facebook kullanıcısı başka bir Facebook kullanıcısını gizlice takip edemez.

Facebook Sayfa Takipçi Satın Almak Güvenli mi?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti ile artırılan takipçi sayıları bot hesaplar tarafından şifre talep edilemeden gerçekleştirilen işlemler olmasından dolayı kullanıcı hesaplarında ve sayfalarda güvensizlik durumuna etki edecek bir işlem değildir.

Facebook Sayfa Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti için kullanıcıların hizmet sağlayan sistemlerde bulunan paketlerden birisini tercih ederek ücretini ödemesi durumunda alınabilir.

Sayfa Takipçiler Gerçek Hesaplar mı?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti ile temin edilen takipçiler gerçek hesaplar değillerdir. Sistemlerin veri tabanına önceden eklenen bot hesaplar sayesinde takipçi sayılarının artışı sağlanabilir.

Sonradan Düşme Yaşanır mı?

Facebook sayfa takipçisi satın al ile artışı sağlanan takipçi sayıları bot hesaplar olmasından dolayı sistem tarafından tespit edilmesi durumunda kapatılır ve takipçi hilesinde kullanıldığı sayfaların takipçilerinde düşüş yaşanmasına neden olabilir.

Satın Aldığım Facebook Sayfa Takipçiler Hesabıma Zarar Verir mi?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti ile temin edilen takipçi hilesi kullanıcı hesaplarına zarar vermezler.

Facebook Sayfa Takipçiler Beğeni Ve Yorum Yapar mı?

Gerçek kullanıcı hesapları takip ettikleri sayfalardaki paylaşımlara yorum yapabilir ve gönderileri beğenebilirler ama Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti ile arttırılan takipçiler yorum yapamaz ve beğenemezler.

Facebook Sayfa Takipçi Satın Aldığım Anlaşılır mı?

Facebook sayfa takipçisi satın al ile alınan sayfa takipçilerinin anlaşılması mümkündür. Bu durumu engellemek için diğer takipçilerin takipçi listesini görmesi kapatılabilir.

En Az Ne Kadar Facebook Sayfa Takipçi Satın Alabilirim?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti sağlayan sistemler kullanıcılara en az 100 takipçi alma imkânı sağlarlar.

En Çok Ne Kadar Facebook Sayfa Takipçi Satın Alabilirim?

Facebook sayfa takipçisi satın al işlemlerini temin eden sistemler kullanıcılara en çok 20.000 takipçi alma izni verirler.

Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilir miyim?

Facebook sayfa takipçisi satın al hizmeti sağlayan web siteleri ve uygulamalara ödemeler kredi kartı ile 3d secure alışveriş sistemi ile ödenebilir.

Mobil Ödeme Var mı?

Facebook sayfa takipçisi satın al web siteleri ve uygulamalarında günümüzde artık mobil ödeme seçeneği de eklenmiştir.

Sayfa Takipçiler Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Facebook sayfa takipçisi satın al ile temin edilen takipçi sayıları kullanıcılara saniyeler içerisinde temin edilebilir.

Hizmetleriniz Garantili mi?

Facebook sayfa takipçisi satın al günümüzde çok fazla sistem tarafından verilen bir hizmet olmasından dolayı artık garantili olarak da sağlanan bir yöntem olmaya başlamıştır.

Nasıl Facebook Sayfa Takipçi Satın Alabilirim?

Facebook sayfa takipçisi satın al sistemlerinde bulunan paket seçimi yapıldıktan sonra sisteme sayfa bağlantı adresi yapıştırılır. Bağlantı belirtildikten sonra kişisel bilgiler girilir. Son adım olarak ödeme işlemi tamamlandıktan sonra satın alma gerçekleştirilmiş olur.

Facebook Takipçileri Gerçek mi?

Facebook sayfa takipçisi satın al ile arttırılan takipçi sayıları gerçek hesaplar değildir. Sistemlerde bulunan bot hesaplar sayesinde yapılır.

Satın Aldığım Facebook Takipçileri Azalır mı?

Satın alınan takipçiler bot hesaplar olduğu için sistem tarafından anlaşılması durumunda bot hesapların kapatılması yapılırsa takipçi sayılarında azalma olabilir.

Facebook Takipçi Siparişi Nasıl Verilir?

Facebook takipçi siparişi hile hizmetini sağlayan sistemde bulunan paketlerden birini seçerek bilgilerin girilmesinin ardından ödeme yapılması ile sipariş verilebilir.